پردازگرافيک

درباره ما

شرکت پردازگرافیک در سال 1380 به عنوان یک آژانس تبلیغاتی خلاق آغاز به کار نمود. در طی سالهای گذشته با بهره گیری از نیروهای متخصص و ایده پرداز و راه حل های موثر و متفاوت برای تحقق اهداف مشتریان جهت افزایش فروش، معرفی محصولات و خدمات جدید و توسعه برند به یک آژانس تمام خدمت درحوزه تبلیغات BTL تبدیل شده است.

در حال حاضر شرکت پردازگرافیک با داشتن 180 نفر پرسنل در دفتر مرکزی تهران، کارخانه و واحد نصب با در اختیار داشتن کارخانه ای مجهز به تولید سازه های نمایشگاهی و فروشگاهی در منطقه صنعتی اتحاد و انبار جهت نگهداری و توزیع ابزارهای تبلیغاتی تولید شده به سراسر کشور و همچنین در اختیار داشتن تیم های متخصص در استان های کشور، امکان ارائه خدمات در تمام نقاط کشور را میسر ساخته و به همین دلیل تبدیل به یکی از صاحب نام ترین شرکت های تبلیغاتی در حوزه تبلیغات BTL کشور شده است.

همچنین از دلایل انتخاب شرکت پردازگرافیک توسط شرکت های ملی و بین المللی مانند Henkel آلمان،  Nestle سوئیس،Loreal  فرانسه، Aujan ، گروه زرین ، شرکت شیرین عسل و گروه سولیکو، ارائه خدمات گسترده در سطح کشور، تولید محصولات با کیفیت و استاندارد، قدرت و سرعت اجرائی بسیار بالا، پیگیری و هماهنگی های لازم و به موقع در مراحل مختلف کار می باشد.